Serwonapędy i falowniki - serwis, diagnostyka, naprawa

 

Zajmujemy się serwisem, naprawami oraz diagnostką serwonapędów i falowników ABB, B&R, DELTA, EURA DRIVES, GEFRAN, PARKER, KEB, LUST, LENZE, YASKAWA i innych. 

Naprawa energoelektroniki w liczbach

 

Naprawa serwonapędów, falowników i przekształtników tyrystorowych w liczbach

22

LATA DOŚWIADCZENIA

1057

NAPRAWIONE URZĄDZENIA

47

PRODUCENTÓW

Specjaliści w naprawach serwonapędów i falowników

Ponad dwadzieścia lat na rynku, ponad tysiąc naprawionych urządzeń energoelektronicznych, dziesiątek producentów. A w tym serwonapędy (serwowzmacniacze), falowniki, przemienniki częstotliwości, przekształtniki tyrystorowe ...

Z powodzeniem naprawimy falowniki takich firm jak: ABB, B&R, DELTA, EURA DRIVES, GEFRAN, KEB, LENZE, LUST, PARKER, SIEMENS, YASKAWA.


Wsparcie techniczne

Nie każde dostarczone do nas urządznie kwalifikuje się do naprawy. Z przyczyn obiektywnych: ekonomia, dostępność podzespołów.  Jeśli twoje urządzenie z jakiegokolwiek powodu nie kwalifikuje się do naprawy zaproponujemy rozwiązanie alternatywne i je wdrożymy.


wymiana-falowników.jpg

Test pracy i gwarancja

W celu wyeliminowanie ewentualnch niedomagań urządzenia po zakończonej naprawie przeprowadzamy test jego pracy. Niekiedy wymaga to zaprogramowania specjalnej aplikacji w celu uruchomienia napędu. A wszystko w celu bezproblemowego uruchomienia urządzenia u Klienta. Gwarancja udzielona przez nas na poprawne działanie urządzenia nie jest fikcją!

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego test serwonapędu Acopos 1045 firmy B&R po zakończonej naprawie. Test na potrzeby aplikacji klienckiej przeprowadzony z silnikiem asynchronicznym w trybie U/F w otwartej pętli sprzężenia zwrotnego.


Aby zlecić naprawę

 

Skontaktuj się z nami aby uzyskać dodatkowe informacje lub zlecić naprawę

Ul. Górecka 38

05-400 Otwock

woj. mazowieckie


Chętnie odpowiemy na twoje pytania lub udzielimy wskazówek przez telefon

502683590      lub      532354703


Jeśli wolisz, wyslij wiadomość e-mail. Możesz załączyć plik nie większy niż 2MB

info@elmea.pl