+48 502683590; +48 532354703 info@elmea.pl

Naprawa serwomotorów Baumüller

Ponieważ odwiedzają Państwo stronę poświęconą naprawie serwomotorów Baumüller, sądzimy, że w poszukiwaniu serwisu, który naprawi uszkodzony serwomotor.

Jakość

Serwis serwosilników Baumüller

Jesteśmy pewni, że podołamy wyzwaniu. Dlaczego? Ponieważ zgromadzona na przestrzeni lat baza danych na temat regulacji położenia sprzężenia zwrotnego w serwomotorach Baumüller, pozwala nam przypuszczać, że i Twój silnik się w niej znajduje.

A także dlatego, że wieloletnie serwisowanie silników Baumüller sprawiło, że nasze usługi należą do najbardziej profesjonalnych na rynku.

Z powodzeniem naprawiamy serwomotory serii: DSD, DSD2, DSP1, DSH1. Naprawimy również serwomotory wycofane z produkcji np. fDSE.

Możliwy zakres naprawy:

wymiana łożysk oraz regeneracja mechaniczna silnika

wymiana uzwojenia

ustawianie oraz wymiana resolwerów i enkoderów

testy pracy silnika

Uszkodzenie mechaniczne wirnika. Taka usterka zazwyczaj powoduje uszkodzenie uzwojenia stojana.

Prawidłowo wykonane odświeżenie powłoki lakierniczej podnosi estetykę silnika i skuteczność wentylacji.

Przykładowa naprawa serwosilnika Baumüller

Większość prac związanych z naprawą serwomotorów wykonujemy we własnym zakresie, dlatego mamy pełną kontrolę nad jakością wykonanej usługi. Przezwojenie stojana oraz regeneracja mechaniczna wirnika są czynnościami, które często wykonujemy. Ponieważ posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu takich napraw, uzwojenia silników nie odbiegają jakością od fabrycznych. W końcowym etapie naprawy montujemy i ustawimy sprzężenie zwrotne. To jest czynnik decydujący o poprawnej pracy silnika i dlatego przywiązujemy do tego etapu naprawy szczególną uwagę.

Test pracy silnika

Test pracy silnika wykonujemy w zamkniętej pętli sprzężenia zwrotnego. Skuteczny test silnika z podłączonym sprzężeniem zwrotnym jest gwarancją, że naprawiony silnik będzie poprawnie pracował z dedykowanym serwowzmacniaczem.

Gwarancja jakości

Na wykonane usługi udzielamy gwarancji.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Napisz do nas!

11 + 14 =

Adres

Ul. Górecka 38, 05-400 Otwock

Godziny pracy

Pon. - Pt. : 9.00 - 17.00

Telefon

+48 502 683 590
+48 532 354 703