Naprawa serwo silników Baumuller

​​​​​​​

Serwisujemy serwo silniki serii DS, DSD2, DSP1,  DSH1

 NIEZALEŻNY SERWIS 

Alternatywa dla serwisu fabrycznego 

 

Należy nadmienić, że nie jesteśmy serwisem autoryzowanym firmy Baumüller. Prowadzimy niezależny , dobrze wyposażony serwis. Dysponujemy również niezbędnym doświadczeniem pozwalającym na skuteczne naprawy serwomotorów Baumüller. Czy możemy porównywać nasze możliwości z autoryzowanym serwisem? Oczywiście że nie. Z kilku względów. Nie jesteśmy w stanie zregenerować niektórych podzespołów silnika. Nie podejmujemy się również wykonywania napraw które należy zakończyć testem obciążeniowym silnika. Ale niektóre prace serwisowe jesteśmy w stanie wykonać równie dobrze, dużo szybciej i w niższej cenie niż serwis autoryzowany.

 NAJBARDZIEJ POLECANY 

Zakres naprawy

 

Nasz serwis to z pewnością dobry wybór aby wymienić w serwo silniku Baumüller łożyska i uszczelnienia, zregenerować obsady łożysk, przezwoić stojan, wymienić enkoder lub resolwer.
Silniki firmy Baumuller jako jedne z pierwszych trafiły do naszego serwisu. Na przestrzeni lat zgromadziliśmy obszerną bazę danych z danymi nawojowymi stojanów oraz ustawień enkoderów i resolverów charakterystycznych dla silników firmy Bamuller.
Posiadamy oczywiście możliwość pełnej kontroli wszelkich rodzajów sprzężenia zwrotnego które są stosowane w silnikach Baumüller. Są to zazwyczaj resolvery firmy LTN, enkodery Sick typu: SRS/SRM50, SEK/SEL37, SEK/SEL52, SKS/SKM36 oraz enkodery Heidenhain typu: ECN1313/EQN1325, ECI1319/EQI13131 oraz ECN1325/EQN13137.

Jakie silniki Baumüller naprawiamy?

 

Z powodzeniem wykonujemy testy oraz naprawy silników typu:   DS, DSD, DSD2, DSP1 i DSH1. 
Zdajemy sobie sprawę, że awaria silnika to niepotrzebny i kosztowny przestój maszyny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wykonujemy również planowane przeglądy serwomotorów Baumüller. Przeglądy wykonujemy w trybie expresowym. Ich koszt jest dużo mniejszy od naprawy głównej i pozwala uniknąć nieplanowanego przestoju maszyny z powodu poważnej awarii silnika.

ZAPRASZAMY!

​​​​​​​

Aby zlecić naprawę

 

Skontaktuj się z nami aby uzyskać dodatkowe informacje lub zlecić naprawę

lokalizacja-ikona.png

Ul. Górecka 38

05-400 Otwock

woj. mazowieckie


telefon-ikona.png

Chętnie odpowiemy na twoje pytania lub udzielimy wskazówek przez telefon

502683590      lub      532354703


email-ikona.png

Jeśli wolisz, wyslij wiadomość e-mail. Możesz załączyć plik nie większy niż 2MB

info@elmea.pl