+48 502683590; +48 532354703 info@elmea.pl

Naprawa przemienników częstotliwości

Specjalizujemy się w serwisowaniu i naprawach falowników firm: ABB, B&R, DELTA, EURA DRIVES, GEFRAN, PARKER, KEB, LUST, LENZE, YASKAWA. Naprawiamy również falowniki innych firm.

Jakość

Specjaliści w naprawach falowników

Zawsze mamy dylemat związany z nazewnictwem wprowadzającym pewne zamieszanie. Falownik jest podzespołem przemiennika częstotliwości przetwarzającym napięcie stałe na zmienne. Producenci i dystrybutorzy przemienników częstotliwości reklamują swoje wyroby pod nazwą falowniki, choć służą do regulacji prędkości obrotowej silników asynchronicznych i zasilane są napięciem sieciowym. Pozwolicie więc Państwo, że i my posłużymy się nazwą falownik w odniesieniu do przemiennika częstotliwości…..

Każdy serwomotor przed rozpoczęciem naprawy poddajemy szczegółowej weryfikacji, której celem jest ustalenie czy jesteśmy w stanie przeprowadzić naprawę w sposób przywracający silnikowi parametry fabryczne.

Dlaczego warto nam zaufać?

Mamy duże doświadczenie w dziedzinie serwisowania i naprawy falowników

Utrzymujemy kontakt z autoryzowanymi serwisami

Na zlecenie, uruchomimy naprawiony falownik u Klienta

Udzielamy gwarancji na wykonane usługi

Gwarancja jakości

Niestety, ze względu na stopień lub charakter uszkodzeń, nie jesteśmy w stanie  wykonać skutecznej naprawy niektórych falowników. Proponujemy wówczas rozwiązania alternatywne, które wdrożymy we własnym zakresie.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Napisz do nas!

11 + 12 =

Adres

Ul. Górecka 38, 05-400 Otwock

Godziny pracy

Pon. - Pt. : 9.00 - 17.00

Telefon

+48 502 683 590
+48 532 354 703